אודות

אורן גדות | עורך דין ומגשר

icons8-tie-filled-50.png

עוה״ד אורן גדות בעל תואר ראשון במשפטים, הוסמך גם כמגשר לאחר סיום קורס של לשכת עורכי הדין. החל את דרכו כעורך דין בשלהי 2013, אז עוד עבד כעורך דין שכיר במשרד אשר מתמחה בנזיקין, ולאחר מספר שנים החל את דרכו כעצמאי בתחומים נוספים בעולם המשפט. 

בעל תואר ראשון בתקשורת וניהול ; עבד תקופה כעוזר תקציבאי ותקציבאי במשרדי יחסי ציבור, וכן כעוזר דובר האגודה למען החייל. 
אורן גדות השתתף בקורס משחק בבית הספר למשחק של יורם לווינשטיין וכן בסדנא אצל ששי סמוכה. 

ֿעו״ד גדות מציע שלל שירותים משפטיים בתחום האזרחי- הוצאה לפועל, ייצוג בביטוח הלאומי, עבודה, נזיקין, מעמד אישי לרבות טיפול בבקשות לייפוי כוח מתמשך וצוואות. 

 

ביטוח לאומי: עוה״ד אורן גדות מייצג מבוטחים בועדות הרפואיות השונות הראשונה והעליונה לרבות הופעה בועדת הערר בבית הדין לעבודה. ייצוג מול הועדות השונות עוטף לא פעם את המבוטחים ברגשות פחד תסכול ולחץ רב; עוה״ד אורן גדות דואג ללוות את הלקוחות באופן מקצועי תוך שמירה על כבודם ורגשותיהם. 
 

עו"ד גדות מתמחה בייצוג בכל הערכאות האזרחיות, לרבות לשכות ההוצאה לפועל ובית הדין לעבודה. במרוצת השנים צבר הישגים בערכאות אלה.
עו"ד גדות בעל ניסיון בייצוג זוכים וחייבים במסגרת הליכי הוצאה לפועל. כמו כן ברשותו ניסיון רב בנקיטת הליכי גבייה יעילים ומנגד סיוע לחייבים להתמודד עם ההליכים בלשכות ההוצל"פ. 

נזיקין: עוה״ד אורן גדות מטפל בתביעות נזיקין בין אם מדובר בתביעות רכוש או גוף, לרבות תביעות פלת״ד (פיצויים לנפגעי תאונות דרכים). 

אורן גדות - עורך דין